26-03-2020 / nieuws /

Furore hulplijn

Bijzondere tijden brengen bijzondere uitdagingen met zich mee, in de operationele zorg, maar ook binnen de ondersteuning door ICT.

Wij werken al met velen van u samen in lopende projecten, maar vanuit ons hart voor de zorg leeft binnen onze groep van consultants de behoefte om meer te doen.

 

Tijdelijke hulplijn

Daarom openen we vanaf nu een tijdelijke hulplijn; een e-mailadres (eerstehulp@furore.com) waar applicatiebeheerders en andere ziekenhuismedewerkers zich kunnen melden met nu opkomende vragen op het gebied van EPD of data. Ons team van ervaren HiX-, Epic-, Nexus-, rapportage- en data-experts beantwoordt uw mail zo spoedig mogelijk (kosteloos), zodat u de volgende stap kunt nemen naar digitale oplossingen voor deze niet-alledaagse uitdagingen.

 

Wij delen graag onze kennis en helpen u graag verder, want samen kunnen wij dit aan.

 

Het Furore-team

Mail naar: eerstehulp@furore.com